Pierwsze

O firmie

Zakłady Produkcyjne B-D S.A zajmują się produkcją wyrobów metalowych dla górnictwa węgla kamiennego oraz miedzi jak również wytwarzaniem wyrobów metalowych dla budownictwa.

      Firma posiada uprawnienia do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu i remontów spawanych konstrukcji stalowych klasy 1, 2 i 3 zgodnie z normą PN-M-69008 potwierdzone Świadectwem Kwalifikacyjnym wydanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

     Zakłady zatrudniają wysoko wykwalifikowanych pracowników dysponujących odpowiednim potencjałem intelektualnym i technicznym w zakresie świadczonych przez nas usług w tym spawaczy, ślusarzy konstrukcyjnych i narzędziowych, operatorów maszyn CNC
oraz obrabiarek konwencjonalnych.

      Posiadamy bogaty park maszynowy oraz zaplecze logistyczne, w tym: piły taśmowe i tarczowe, tokarki numeryczne i niekonwencjonalne, frezarki, przecinarkę z palnikiem plazmowym i tlenowym, urządzenia spawalnicze do spawania elementów obrotowych metodami 135
i 141 oraz spawania wzdłużnego długich elementów metodami 135 i 121, własną bocznicę kolejową, żuraw dźwigowy do przeładunku towarów o masie do 7,5 tony, suwnicę natorową zewnętrzną, dźwig samochodowy, wózki widłowe oraz hale produkcyjne o powierzchni ponad 6000 m2  wyposażone w suwnice o udźwigu do 8t.

      Doświadczenie w produkcji oraz możliwości technologiczne pozwalają nam zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości, dostarczone terminowo oraz za atrakcyjną cenę. Indywidualne podejście do każdego zagadnienia umożliwia wypracowanie optymalnych rozwiązań spełniających w pełni Państwa oczekiwania.