Zakłady ProdukcyjneB-D S.A.
Z pasją i odwagą tworzymy efektywne rozwiązania dla przemysłu.
dowiedz się więcej
Jura Skałka
krystalicznie
czysty
skarb Jury
Jura Skałka
O nas
Jesteśmy producentem wyrobów metalowych, szczególnie konstrukcji stalowych, rur kołnierzowych i podsadzkowych, rurociągów szybkoskrętnych oraz rozpór do obudowy górniczej.

Stawiamy na różnorodność biznesu - jesteśmy również właścicielem wytwórni wód Jura Skałka, położonej w otulinie Jurajskiego Parku Krajobrazowego. 

Jesteśmy nastawieni na najwyższą jakość obsługi Klientów. Chętnie podejmiemy ciekawe i trudne wyzwania w zakresie produkcji wyrobów.

Nasza oferta

Zajmujemy się głównie produkcją wyrobów metalowych dla górnictwa węgla kamiennego oraz miedzi, takich jak: szeroki asortyment rur produkowanych w najnowszych technologiach a także rozpory do obudów górniczych.
zobacz całą ofertę
Zakłady Produkcyjne B-D S.A. zostały laureatem Diamentów Forbesa w 2021 r. Znaleźliśmy się na 45 miejscu rankingu firm osiągających przychody 50-250 milionów zł w województwie Śląskim.
*Diamenty Forbesa to zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista jest rekordowo długa - liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Do zestawienia nie trafiają firmy znajdujące się w upadłości lub likwidacji.